Gréckokatolícka cirkev farnosť Sabinov
  
Kalendár
Dnes je: Streda
24. október. 2018

Sviatok má:
dnes: Kvetoslava
zajtra: Aurel
pozajtra: Demeter
včera: Alojzia

IP:54.92.163.105.
ec2-54-92-163-105.compute-1.amazonaws.com
Hlavné menu
MenuMaker produced NavBar
Pravidelné aktivity
v našej farnosti
Gréckokatol. magazín

TV - naživo
gréckokatolícky magazín

Biblia
Nový zákon
Nový zákon

Starý zákon
Starý zákon
Vyhľadaj na stránke


Pokročilé vyhľadávanie
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Web kamery
 
Viac web kamier
Panoráma chrámu
Greckokatolícky kostol v Sabinove
Interier-Greckokatolícky kostol v Sabinove
Oznamy

Oznamy

OZNAMY:

- 29.6.-1.7. sa v našom mládežníckom centre v Juskovej Voli uskutoční gospelový festival Bárkafest a taktiež sa mládež môže prihlasovať na letné stretnutia v Juskovej Voli
- Tábor archanjela Michala v Brusnicii bude 12.7. – 20.7.2018
- 30.6. sa v Ľuine uskutoční Púť rodín a stretnutie detí s o. arcibiskupom Jánom Babjakom, program začne archijerejskou sv. liturgiou o 10:00, bližšie informácie k týmto akciám nájdete vo vitríne na plagátoch.
- v nedeľu 10.6. bude v našej farnosti odpustová slávnosť, duchovná obnova bude už v piatok 8.6., v deň, kedy naša farnosť má určený deň adorácie pred Najsvätejšou Eucharistiou (počas jubilejného roka našej archieparchie má každý deň niektorá farnosť túto adoráciu). Slávnosť vyvrcholí v nedeľu o 10:00 slávnostnou sv. liturgiou, pri ktorej hlavným slúžiteľom a kazateľom bude protosynkel prešovskej archieparchie o. Ľubomír Petrík. Program nájdete vzadu v chráme aj vo vitríne na chráme.
V piatok 8.6.2018 bude duchovný program už aj doobeda. Vyberte si, na ktoré modlitby môžete behom dňa prísť. Doobeda od 8:45 – 16:00 a večer od 20:30 – 22:00 bude v chráme možnosť tichej adorácie. Vzadu bude zoznam, kde sa prosím zapíšte, kto by mohol prísť v jednotlivých časových úsekoch na adoráciu, aby nezostal chrám prázdny. Je tam rozpis po pol hodine, ak môžete prísť na dlhšie, zapíšte sa do viacerých políčok.
- bratia a sestry, možno ste si všimli, že pokračujeme v prácach na farskej budove a farskom dvore. Viem, že mnohí ste už prispeli na stavbu farskej budovy, kaplánskeho bytu a pastoračných priestorov, no znovu Vás prosím o štedrosť a milodary na dokončenie spomínaných vecí. Prípadne ak poznáte ľudí, ktorí by nám finančne mohli pomôcť, oslovte ich, alebo o. Slavomírovi na nich dajte kontakt. Verím, že Vaše milodary Vám Boh mnohonásobne vynahradí. Vopred srdečné Pán Boh zaplať.
- v nedeľu 03.06.2018 prijme v Katedrále sv. Jána Krstiteľa diakonát náš bohoslovec Matúš Marčák, modlime sa za neho, aby aj túto diakonskú službu, ktorá je ďalším stupňom svätenia pred kňazstvom, vykonával s radosťou a aby ho Boh požehnával
 
Súvisiace odkazy
· Viac o Oznamy
· Ďalšie články od autora: Krehlik


Najčítanejší článok na tému Oznamy:
Slávnosť ĽUTINA

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Súvisiaca téma

Oznamy
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV


©2010
www.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.10 sekúnd

Infor. o registracii domeny  
Admin