Gréckokatolícka cirkev farnosť Sabinov
  
Kalendár
Dnes je: Streda
24. október. 2018

Sviatok má:
dnes: Kvetoslava
zajtra: Aurel
pozajtra: Demeter
včera: Alojzia

IP:54.92.163.105.
ec2-54-92-163-105.compute-1.amazonaws.com
Hlavné menu
MenuMaker produced NavBar
Pravidelné aktivity
v našej farnosti
Gréckokatol. magazín

TV - naživo
gréckokatolícky magazín

Biblia
Nový zákon
Nový zákon

Starý zákon
Starý zákon
Vyhľadaj na stránke


Pokročilé vyhľadávanie
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Web kamery
 
Viac web kamier
Panoráma chrámu
Greckokatolícky kostol v Sabinove
Interier-Greckokatolícky kostol v Sabinove
Oznamy

Oznamy

OZNAMY:

- počas tohto jubilejného roku našej archieparchie putuje po farnostiach dekanátov ikona Krásnobrodskej Bohorodičky. V našej farnosti bude počas mariánskeho mesiaca máj. Privítame ju teda v utorok 1. mája ráno pred sv. liturgiou o 7:45 s tým, že si budete mať možnosť vypočuť históriu tejto ikony a spoločne sa pred ňou pomodlíme, aby nám Mária vyprosovala pre našu farnosť hojné Božie požehnanie. Počas mesiaca máj sa budeme modliť modlitbu k Márii, ktorú ste sa zvykli modliť pred sv. liturgiou spoločne s kňazom vždy po sv. liturgii. V piatky tohto mesiaca budú mať mariánsky program a rozjímavé sv. ružence jednotlivé spoločenstvá. 4.5. po sv. liturgii mariánsky program spoločenstvo mladých z farnosti, 11.5. ružencové spoločenstvo, 18.5. spoločenstvo žien a 25.5. spoločenstvo mužov budú mať pred sv. liturgiami o 17:15 rozjímavé sv. ružence. Prosím mládež, ženy a mužov, ktorí sa chcú zapojiť do tejto modlitby, aby sa to dali vedieť o. Slavomírovi alebo o. Jánovi. Počas ostatných dní budú pred sv. liturgiami, tak ako po iné roky v mesiaci máj, molebeny k Presv. Bohorodičke. Taktiež v pondelok o 19:00 bude v chráme nácvik Akatistu k Presv. Bohorodičke, ktorí môžete, príďte. Akatisty sa budeme počas mesiaca máj modlievať nedeľami o 14:30 namiesto večierne. Pozývam celú farnosť k účasti na týchto mariánskych modlitbách, aby sme si prišli vyprosiť hojné milosti pre seba, naše rodiny aj celú farnosť, mesto, krajinu.
- 1.5. sa uskutoční Turistický deň s o. arcibiskupom a metropolitom Jánom, na ktorý pozývame najmä deti a mládež. Trasa povedie zo Zámutova na Juskovu Voľu. Začiatok programu bude v Zámutove o 9:00 hod. Bližšie informácie nájdete na stránke nášho mládežníckeho centra v Juskovej Voli.
- vzadu v chráme si môžete zakúpiť odznak po 2 EURA a voňavý osviežovač do auta po 3 EURA, kúpou podporíte kresťanské stretnutie mládeže P18.
 
Súvisiace odkazy
· Viac o Oznamy
· Ďalšie články od autora: Krehlik


Najčítanejší článok na tému Oznamy:
Slávnosť ĽUTINA

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Súvisiaca téma

Oznamy
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV


©2010
www.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.09 sekúnd

Infor. o registracii domeny  
Admin